Jakie są najlepsze Fordy dostępne w warszawskich dealerach?

Jakie są najlepsze Fordy dostępne w warszawskich dealerach?

Najlepsze Fordy dostępne w Warszawskich Dealerach

Który Ford jest odpowiednim dla Ciebie wyborem?

Jeśli szukasz nowego, lub używanego samochodu marki Ford to Warszawa ma kilka dobrych miejsc, w których możesz kupić swój wymarzony pojazd. Poniżej znajdziesz listę najlepszych dostępnych Fordów, które są dostępne w dealerach w Warszawie:

Model Klasa Silnik Moc
Ford Fiesta Niższa Klasa Średnia 1.0 EcoBoost 125 KM
Ford Focus Klasa Średnia 1.5 EcoBoost 150 KM
Ford Mondeo Wyższa Klasa Średnia 2.0 EcoBoost 210 KM

Ford Fiesta to korzystna opcja dla kierowców szukających pojazdu miejskiego i ekonomicznego. Jego 1.0 EcoBoost sprawia, że oferuje świetną moc w stosunku do jego klasy i poziomu emisji spalin oraz szybkie przyspieszenie.

Ford Focus jest szczególnie warte uwagi, jeśli interesują Cię pojazdy klasy średniej. 1.5 EcoBoost łączy doskonałą moc z niskim poziomem emisji spalin oraz niskim spalaniem – idealne dla kierowców, którzy cenią sobie ekonomię.

Ford Mondeo to flagowy model marki Ford, oferujący samochód o wyższej klasie średniej. Jego 2.0 EcoBoost to połączenie maksymalnej mocy, dużej przestronności i niskich kosztów eksploatacji, idealny na polskie drogi.

Najlepsze modele Forda w Warszawskich Dealerach

Przegląd najlepszych modeli samochodów od Forda

Ford oferuje szeroki wybór samochodów dla ludzi mieszkających w Warszawie. Rodzina modeli Forda składa się z samochodów osobowych, ciężarowych, SUV-ów, samochodów dostawczych, aut elektrycznych, crossoverów i różnych innych. Modele osobowe od Forda to m.in.: Mondeo, Fiesta, B-MAX, Focus czy C-MAX. Również dla fanów pickupów Ford oferuje w Warszawskich Dealach szeroki wybór: F-150, Ranger, Transit, Raptor czy Bronco.

Wypunktowanie najlepszych modeli Forda dostępnych w Warszawskich Dealerach

Ford oferuje w Warszawskich Dealerach następujące modele samochodów:

  • Samochody osobowe: Mondeo, Fiesta, B-MAX, Focus, C-MAX, Puma,
  • Pickupy: F-150, Ranger, Transit, Raptor, Bronco,
  • SUV-y: EcoSport, Kuga, Edge,
  • Samochody Dostawcze: Transit, Transit Custom.

Tabela zawierająca szczegółowe informacje o najlepszych modelach Forda

Model Typ Silnik
Mondeo samochód osobowy 1.5 EcoBlue
F-150 pickup 2.7 EcoBoost
Ranger pickup 2.0 EcoBlue
Transit samochód dostawczy 2.0 EcoBlue
EcoSport SUV 1.0 EcoBoost

Najlepsze fordy dostępne w warszawskich dealerach – przegląd odmian

Popularne samochody Ford cechuje wysoki standard wytrzymałości, dostępność zaawansowanych technorisów, jak również funkcje, z których można korzystać każdego dnia. Dealerzy Ford posiadają w swojej ofercie zarówno kompaktowe osobowe samochody, SUV-y, jak i dostawcze. Zawierają one najnowocześniejsze technologie i wykorzystują oszczędzające paliwo rozwiązania. Fordy posiadają zróżnicowaną cenę, wyposażenie i wariacje. Poniżej znajduje się przegląd rodzajów fordów dostępnych od warszawskich dealerów:

Ford Fiesta

Ford Fiesta to znakomicie wyposażony kompaktowy samochód osobowy. Ma bezsprzecznie jeden z najbardziej niezawodnych silników benzynowych. Fiesta posiada siedem różnorodnych wyjątkowych wersji, z trzema wskaźnikami benzynowymi i trzema silnikami diesla, zaś najlepszych silnik benzynowy oferuje bezsprzecznie moc 123 KM. Dla wszystkich, którzy potrzebują luksusu, oraz wymagających komfortu, SUV oferuje fantastyczny system jazdy, dzięki któremu posiadacz może cieszyć się każdym wyjazdem.

Ford Focus

Focus to luksusowy czterodrzwiowy kompakt dostępny w kilku różnych wersjach. Na uwagę zasługuje bezsprzecznie niezwykle praktyczy układ napędowy z 5-biegową skrzynią biegów. Silnik jest o wiele zaawansowana wersją silnika benzynowego, który oferuje dobre osiągi, zapewniając jazdę w pełni bezpieczną. Ford Focus ma tanią regularność czyszczenia i regularne wymiany filtrów, dzięki czemu jest to bezsprzecznie idealna propozycja dla osób, które potrzebują zarówno niskiego kosztu użytkowania, jak i wytrzymałości.

Ford Mondeo

Ford Mondeo jest klasowym samochodem na każdą okazję. Odświeżona wersja Mondeo oferuje zaawansowany system napędowy, dodatkowe rozszerzenia wyposażenia i atrakcyjny design. Przyczynia się to do zwiększenia jego popularności. Wyposażony w cztery silniki oraz pięć wersji wersji, zawiera również cztery innowacyjne technologię Euro 6.2 i ma zużycie paliwa od 4,2 do 6,4 litrów na 100 km.

Tabela: Wersje fordów dostępne w warszawskich dealerach

Model Rodzaj silnika Moc Typ paliwa Zużycie
Ford Fiesta Benzyna 123 KM Benzyna 4,2 litra/100 km
Ford Fiesta Diesel 95 KM Olej napędowy 5,2 litra/100 km
Ford Focus Benzyna 150 KM Benzyna 5,2 litra/100 km
Ford Mondeo Benzyna 120 KM Benzyna 4,2 litra/100 km
Ford Mondeo Diesel 115 KM Olej napędowy 4,7 litra/100 km

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem Forda, to koniecznie sprawdź jakie modele są dostępne w warszawskich dealerach – zobacz tutaj: https://www.autonobile.pl/.