Czym jest Volvo Selekt i jakie są jego korzyści dla klientów?

Czym jest Volvo Selekt i jakie są jego korzyści dla klientów?

Zalety bezpieczeństwa i wydajności oferowane przez Volvo Selekt

Gwarancja jakości

Volvo Selekt to program, który umożliwia klientom Volvo zakup lub wymianę używanych samochodów wyprodukowanych niedawno. Oferta ta gwarantuje wysokiej jakości doświadczenia zakupowe i zabezpieczenia dla klientów, szczególnie za pośrednictwem twardej gwarancji na 2 lata lub do 40 000 km w każdym samochodzie, w zależności od tego, co nadejdzie wcześniej. Każdy zakupiony samochód pochodzi z autoryzowanego autoryzowanego dealera Volvo, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymujesz pojazd oddający wszystkie cechy jakości marki Volvo.

Kontrola jakości

Aby uniknąć jakichkolwiek niespodzianek w jakości pojazdu, odpowiedzialny za jakość certyfikowany dealer wykonuje profesjonalną i łącznie 115-punktową kontrolę jakości. Są to dokładnie określone testy techniczne mechaniczne i sprawdzenia działania, obszerna kontrola wizualna wnętrza i zewnętrznych miejsc, wykonana przez certyfikowaną osobę. Wszystko po to, aby zagwarantować, że oferowany pojazd spełnia wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa.

Zalety finansowe

Volvo Selekt może zapewnić cenę pojazdów przez brokerów samochodowych do 15% niższy niż cena rynkowa. Dodatkowo, istnieją specjalne oferty finansowania, aby Ci pomóc w kupowaniu używanego samochodu, włączając w to awaryjny samochód zastępczy w ramach pakietu Volvo Selekt.

Tabele porównawcze

Kategoria Volvo Selekt Inne marki samochodowe
Gwarancja jakości 2 lata lub 40 000 km Do 3 lat lub do czasu zużycia
Kontrola jakości 115-punktowa Mniejszy przedział badań
Cena Do 15% niższa niż cena rynkowa Cena bez rabatu

Volvo Selekt stanowi użyteczny wybór dla osób, które chcą skorzystać z zalet używanych samochodów Volvo, ale mimo wszystko otrzymać solidną gwarancję jakości i bezpieczeństwa. Program został zaplanowany, aby zagwarantować, że klienci mieli doświadczenia zakupowe na najwyższym poziomie oraz otrzymali samochód, który zapewnia usługę i bezpieczeństwo.

Korzyści z Volvo Selekt – programu usługowego dla klientów

Volvo Selekt jest programem usługowym stworzonym z myślą o klientach szukających samochodu używanego. Oferuje pełny zakres usług serwisowych, producenckich części zamiennych, gwarancji i bezpieczeństwa w formie pakietów premiowych. Program ma na celu zapewnienie klientom niezawodności, elastyczności oraz atrakcyjnej wartości wraz z wyborem nowego lub używanego pojazdu.

Jako dealer programu Volvo Selekt, marka oferuje szereg dodatkowych usług, aby sprostać potrzebom swoich klientów. Używane samochody są zawsze testowane w celu zapewnienia wysokiej jakości i niezawodności poprzez usługi takie jak:

  • Certified Quality Check< – szczegółowa ocena stanu technicznego, na podstawie której samochody są oceniane i klasyfikowane jako "Opublikowane w Volvo Selekt
  • Gwarancja REALCAR – program ten gwarantuje, że samochód nie zawiera ukrytych wad technicznych i jest wolny od wad prawnych
  • Bogata oferta usług serwisowych – wszystkie naprawy są przeprowadzane przez wykwalifikowanych techników volvo z godnymi zaufania oryginalnymi częściami zamiennymi i na bieżąco aktualizowanymi oprogramowaniami serwisowymi

Ponadto Volvo Selekt oferuje innowacyjne rozwiązania online, dające klientom elastyczność i wygodę – od zamówienia wizyty serwisowej lub nabycia części zamiennych aż po możliwość zdalnego przeglądu samochodu.

Tabela przedstawiająca najważniejsze korzyści z korzystania z Volvo Selekt

Korzyści Opis
Elastyczność Usługi obejmujące całodobowy serwis online lub serwis w autoryzowanym serwisie Volvo selekt
Niezawodność Samochody testowane są przez inżynierów, dzięki czemu istnieje gwarancja niezawodności
Identyfikacja Identyfikacja autentyczności i pochodzenia pojazdów bazuje na danych pochodzących z dealerów
Gwarancja Usługa „REALCAR” gwarantuje brak ukrytych zastrzeżeń odnośnie technicznych i prawnych cech pojazdów
Atrakcyjna wartość Usługi finansowe i ubezpieczeniowe oferują atrakcyjne ceny

Korzystne cechy programu Volvo Selekt są bardzo korzystne dla klientów. Program daje możliwość znalezienia odpowiedniego samochodu pod względem jakości, bezpieczeństwa, ceny i elastyczności.

Korzyści z zakupu samochodu Volvo Selekt

Czym jest Volvo Selekt?

Volvo Selekt to program stworzony z myślą o użytkownikach marki Volvo, którzy wybrali samochód z segmentu Premium, by cieszyć się bezpieczną i komfortową podróżą. Program koncentruje się na wymagających klientach, którzy są poszukiwaczami wyjątkowych samochodów i umożliwia im zakup auta najwyższej w jakości. Wyselekcjonowane modele Volvo są wzbogacone w pełni przeprowadzoną, szczegółową inspekcją, Zapewniającą optymalną jakość i zaufanie. Auto jest później wyposażone w innowacyjne technologie, podstawowe wyposażenie kolejnego aktualizowanego modelu, dwuletnią gwarancję i profesjonalne usługi związane z użytkowaniem.

Korzyści z zakupu Volvo Selekt

    Korzyści zakupu samochodu Volvo Selekt to:

  • Dwuletni lub maksymalny dobowy przebieg prawie nowego samochodu.
  • Szczegółowo wyselekcjonowane samochody Volvo.
  • Pełne ubezpieczenie pojazdów.
  • Ochrona Volvo Assistance.
  • Dostępne akcesoria Volvo inżynieryjnie zgodne.

Profesjonalne usługi Volvo Selekt

Volvo Selekt zapewnia profesjonalne usługi związane z użytkowaniem samochodu. Centrum Serwisowe Volvo Selekt przeprowadza pełną inspekcję samochodu i zapewnia szczegółowy raport; wszystkie czynności serwisowe entuzjastycznie i precyzyjnie są wykonywane przez autoryzowanych pracowników sieci Volvo, a części używane zgodnie są z oryginalnie wybranymi częściami Volvo.

Tabela porównawcza korzyści

Korzyść Opis
Dwuletnia lub maksymalny dobowy przebieg Samochody w standardzie są bardzo nowoczesne, ze świeżymi przeglądami
Szczegółowo wyselekcjonowane auta Doskonale wyselekcjonowane samochody Volvo sprawdzone, aby zapewnić najwyższą jakość.
Ubezpieczenie Do 12 miesięcy z wybranym ubezpieczeniem aut.
Ochrona Volvo Assistance Ubezpieczenie, które wykracza poza kompleksową ochronę, którą oferuje samochód.
Akcesoria Volvo inżynieryjnie zgodne Akcesoria takie jak foteliki dziecięce, bagażniki na dach, zestawy do ładowania dla samochodów hybrydowych lub wiele innych, które są inżynieryjnie zgodne z samochodem.
Profesjonalne usługi Protokół wykonany przez profesjonalnego pracownika sieci, precyzyjne wykonanie usług serwisowych z oryginalnymi częściami Volvo.

Zobacz, jak Volvo Selekt może zapewnić Ci najwyższy poziom bezpieczeństwa i satysfakcji z użytkowania – odwiedź link, by rozpocząć przygodę z Volvo Selekt: https://euroservice.volvocars-partner.pl/kampanie/selekt/.