Jakie ma zalety odkurzacz Xiaomi mi robot vacuum mop 1c?

Mi Robot Vacuum to robot odkurzacz zaprojektowany przez firmę Xiaomi. Posiada dotykowy ekran LCD, łączność Bluetooth oraz kilka trybów czyszczenia. Robot odkurzacz toczy się po podłodze i porusza się niezależnie. Posiada również dwa systemy szczotek, jeden do podłóg twardych, drugi do dywanów. Jego tryb dla zwierząt pozwala na czyszczenie sierści zwierząt domowych bez uszkadzania mebli w domu. Możesz ustawić robota próżniowego tak, aby codziennie sprzątał Twój salon, jadalnię i sypialnię.

Mi Robot Vacuum ma doskonałą siłę ssania

Odpowiednia siła ssania zapewnia usuwanie zanieczyszczeń z podłogi. System szczotek posiada dwa rodzaje włosia: twarde i miękkie — dla skutecznego czyszczenia różnych powierzchni. Posiada również szczotki boczne dla lepszego zasysania na krawędziach i w narożnikach. Xiaomi mi robot vacuum mop 1c posiada również system rotacji 360° z sześcioma kamerami, dzięki czemu tworzy dokładną mapę Twojego domu. Mapa ta jest przekazywana do modułu logicznego robota, dzięki czemu może on poruszać się po domu bez pomocy człowieka.

Siła ssania to tylko jeden z elementów utrzymania czystości w domu

Robot Xiaomi mi robot vacuum mop 1c jest również bardzo wydajny. System cyklonowy szybko usuwa zanieczyszczenia z podłogi. Przepływ wody trwa przez 80 minut, więc sprzątanie całego domu nigdy nie jest przerywane. Mop próżniowy Xiaomi mi robot 1c posiada również cztery lampy LED, które oświetlają ciemne miejsca podczas sprzątania. Dzięki temu nie będziesz musiał włączać światła podczas sprzątania korytarzy czy łazienek.

Odkurzacz robotyczny Xiaomi mi mop 1c jest teraz jeszcze wygodniejszy

W zestawie znajdują się dwie szczotki, jedna do powierzchni szklanych, druga do powierzchni ceramicznych. Środek do czyszczenia powierzchni stalowych usuwa odciski palców podczas chodzenia po szafkach kuchennych. Opcjonalny hak na klucze pozwala na zawieszenie kluczy, które zostały przesunięte podczas czyszczenia podłogi. Dzięki temu nie trzeba za każdym razem odkładać ściereczki do czyszczenia. Wystarczy przyczepić szmatę do breloka robota i przenieść ją gdziekolwiek zechcesz.

Xiaomi Mi robot — idealny pomocnik w utrzymaniu czystości w Twoim domu

Silne ssanie zapewnia doskonałe czyszczenie powierzchni podłogi, a system szczotek dokładnie czyści wszystkie powierzchnie. Akcesoria ułatwiają również sprzątanie — na przykład umożliwiając sprzątanie podczas składania rzeczy. Jedynym minusem tego odkurzacza-robota jest jego cena i wielkość. Jeśli jednak chcesz zainwestować w tak przydatne urządzenie, z pewnością powinieneś to zrobić.