Odkurzacz Xiaomi mi robot vacuum mop 1c

Firma Xiaomi jest chińskim gigantem technologicznym o godnej uwagi obecności na całym świecie. Jednym z najbardziej wyróżniających się produktów firmy jest mi robot vacuum mop 1c. Mi Robot Vacuum to wysoce zaawansowany odkurzacz automatyczny, który jest łatwy w użytku, trwały i wszechstronny. Odkurzacz ma kilka godnych uwagi funkcji, w tym podążanie za ścianą, czyszczenie krawędzi, automatyczne czyszczenie i odsysanie szczelin. Poniżej przedstawiono niektóre zalety posiadania automatycznego mopa.

Odkurzacz Mi Robot ma szeroki zakres mocy ssania

Wszystkie wersje odkurzacza mają dwa poziomy mocy ssania: niski i wysoki. Duża moc ssania umożliwia robotowi czyszczenie wysokich miejsc, takich jak sufity i krawędzie. Opcja małej mocy jest idealna do pokrywania szerokich obszarów przy minimalnym wysiłku. Xiaomi mi robot vacuum mop 1c przydaje się również do pokrywania długich podłóg podczas jednej sesji. Każdemu ustawieniu towarzyszy wyraźny dźwięk, który ostrzega o osiągnięciu optymalnej mocy czyszczenia.

Odkurzacz Mi Robot jest łatwy w użyciu i konserwacji

Działa jak zwykła próżnia bez worków i filtrów. Inteligentny system nawigacji dba o to, by nie pozostały żadne przeszkody, czysto i równomiernie odkurzając podłogi. Odkurzacz Mi Robot jest również bardzo cichy, co pozwala posprzątać dom bez przeszkadzania innym. Możesz użyć aplikacji mi do zaprogramowania różnych cykli sprzątania, w tym sprzątania codziennego, sprzątania cotygodniowego i innych. Możesz także ustawić różne punkty początkowe i końcowe dla tras sprzątania, aby robot sprzątał regularnie.

Inteligentna konstrukcja odkurzacza

Mi robot vacuum mop 1c pozwala na efektywną pracę na różnych rodzajach materiałów podłogowych. Odkurzacz ma cztery regulowane ustawienia ssania, które pozwalają mu skutecznie pracować na dywanach, kafelkach, winylu i nie tylko. Standardowe płyty bazowe umożliwiają łatwe odkurzanie twardego drewna lub miękkich dywanów. Ponadto istnieją również szczotki do czyszczenia krawędzi, które pomagają dokładnie wypolerować krawędzie obszaru przed odkurzeniem ich do czysta. Co więcej, inteligentne włosie szczoteczki umożliwia czyszczenie szkła, sierści zwierząt i innych delikatnych powierzchni przy minimalnych uszkodzeniach.

Opierając się na wyjątkowym designie, rewolucyjny odkurzacz automatyczny

Xiaomi przyciągnął uwagę zarówno konsumentów, jak i producentów. Do 2021 roku 80% wszystkich gospodarstw domowych w Chinach będzie miało do dyspozycji robota sprzątającego, co czyni go jednym z najpopularniejszych robotów czyszczących na świecie. To niesamowita maszyna, która zapewnia zarówno konsumentom, jak i firmom wiele korzyści przy niewielkich kosztach lub wysiłku. Dodając robotyczny mop do rutynowego sprzątania, pomożesz zarówno swojemu domowi, jak i swojej psychice!